PUNKTEM WYJŚCIA JEST ŚWIETNY PRODUKT…

a później przechodzimy do sedna

VB Beton oferuje obszerny asortyment specjalistycznych produktów do różnorodnych zastosowań. Niezależnie, czy realizowane są projekty budowli w stanie surowym czy wykończonym, trafiłeś pod właściwy adres. Oprócz standardowych ścianek oporowych, oferujemy estetycznie wykonane ścianki oporowe, które nadadzą projektowi wyjątkowy charakter. Ponadto dysponujemy bogatymi zasobami magazynowymi, co umożliwia szybką dostawę wymaganych produktów. Oczywiście realizujemy także zlecenia na wymiar.
Czerpiąc z 25 lat doświadczeń i możliwości pracy we własnym laboratorium, możemy zagwarantować wysokiej jakości produkty. Nasze wyroby spełniają surowe wymagania i przepisy. Nasz wysokowartościowy beton o klasie wytrzymałości C55/67 oferuje punkt wyjścia do spełnienia tych wymagań. Oprócz potwierdzonej stabilności nasze produkty spełniają także wymogi przepisów środowiskowych XC4, XF3, XD3, XA3, XS3, XM2.
Czy wymiary standardowe nie są rozwiązaniem w Twoim projekcie? VB Beton chętnie przyjmuje także zlecenia na wymiar. Nasz dział konstrukcji szablonów jest w stanie na bieżąco sprostać Twoim oczekiwaniom.
Certyfikacja CE, certyfikat Benor, certyfikat KIWA oraz elementy obliczone zgodnie z wytycznymi Eurokodów zapewniają wystarczającą gwarancję dostawy elementów wysokiej jakości. Kontrolę i weryfikację tych certyfikatów przeprowadzają niezależne instytucje.
Istotną kwestią jest szybka i łatwa realizacja Twoich pomysłów. Dlatego VB Beton skrupulatnie doradza i towarzyszy klientom podczas poszukiwania najlepszych możliwości realizacji danego projektu. Nasi doświadczeni pracownicy we współpracy z serwisem technicznym bez wątpienia znacząco przyczynią się do powodzenia projektu.

Dążenie do optymalnej jakości produktu i zadowolenia klienta

VB Beton skupia się nie tylko na produkcji, lecz również na wymaganiach, z którymi klienci są na co dzień konfrontowani.

Dlatego Twoja opinia na temat naszej pracy jest bezcenna! Zebrane opinie przełożymy na innowacje i satysfakcję klienta. Z góry dziękujemy!

Jakość

98%

Oferta produktów

95%

Aktywne poszukiwanie rozwiązań

95%

Szybka dostawa

89%

Serwis klienta

96%

To więcej niż tylko wyrób z betonu

Ścianki oporowe firmy VB Beton to więcej niż zwykłe wyroby z betonu. Każde rozwiązanie jest punktem wyjścia do kreatywnej realizacji projektu.

ODKRYJ NASZ PEŁNY ASORTYMENT UMOŻLIWIAJĄCY REALIZACJĘ KOMPLETNYCH PROJEKTÓW

WSPÓLNA REALIZACJA PROJEKTÓW

CZY POSZUKUJESZ SPECJALISTY, KTÓRY CHĘTNIE OPRACUJE POWIERZONY MU PROJEKT Z NIEZBĘDNĄ STARANNOŚCIĄ I PROFESJONALIZMEM?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI