SLS2017-06-10T16:17:51+00:00

SLS

SLS

OPIS

SLS to płyty silosowe do kiszonki, które można obciążać zarówno jednostronnie, jak i obustronnie. Panele te można także wbetonować. Płyty silosowe do kiszonki można wyładować z pojazdu ciężarowego za pomocą haka podnośnego Frimeda zaczepionego na górze płyty.

Wszystkie narożniki betonowych płyt silosowych do kiszonki posiadają niewielki ukos mający na celu ochronę plandeki przed pęknięciem. W elementach SLS ukos można wykonać w płytach początkowych i końcowych silosu na kiszonkę. Standardowe wyposażenie dostosowane do 1,00 x 1,00 m.

Na zamówienie istnieje możliwość wyposażenia specjalnych wgłębień w tuleję gwintowaną w celu ewentualnego zamocowania pałąka SLS. Do niego można łatwo przymocować pasy mocujące.

W środku wszystkich paneli wbetonowana jest tuleja gwintowana (M12) do zmocowania drewnianej szpuli. Szpula ta służy do podparcia elementów podczas montażu.

Opcjonalnie można zamówić stopy montażowe, które są dostarczane zawsze z klinami drewnianymi, idealnie dopasowanymi do wybranego silosu na kiszonkę. Gwarantuje to prosty montaż i zapobiega karbonizacji.

Panele SLS są dostarczane w użytkowych wysokościach od 1,20 m do 5,60 m uzależnionych od długości. Standardowe długości to 2,40 m i 3,00 m.

Element ten jest z jednej strony wygładzany przemysłowo, a z drugiej strony wygładzany ręcznie.

Typ Wersja stopy Warianty strony tylnej Uchwyty montażowe Wyposażony Rodzaj betonu Obciążenie stopy Obciążenie ścianki tylnej
SLS A Wygładzany przemysłowo Wygładzany ręcznie Frimeda pióro i wpust C 55/67 10 t nacisk na oś 10 t nacisk na oś
SLS B Wygładzany przemysłowo Wygładzany ręcznie Frimeda Dwa wpusty C 55/67 10 t nacisk na oś 10 t nacisk na oś
SLS C Wygładzany przemysłowo Wygładzany ręcznie Frimeda pióro i wpust C 55/67 10 t nacisk na oś 10 t nacisk na oś
SLS D Wygładzany przemysłowo Wygładzany ręcznie Frimeda Dwa wpusty C 55/67 10 t nacisk na oś 10 t nacisk na oś

Szczegóły techniczne

Fragment wersji krawędziowej

Schemat obciążenia

Fragment górnej krawędzi

Detal pióro i wpust

Skarpa: (wypełnienie + skarpa)
Kąt nachylenia α wynosi maks. 35° (kukurydza 28°)

Czy chcesz otrzymać niezobowiązującą ofertę? Lub masz dodatkowe pytania dotyczące tego produktu?

Zamów ofertę

Skontaktuj się z nami

 

 

Privacy toestemming

VB Beton hecht veel waarde aan het waarborgen van je privacy. Klik op 'instellingen' voor meer informatie en je persoonlijke voorkeuren aan te passen, of sluit deze melding en geniet van je recht op 'Privacy by default'!

Privacy policy | Sluiten
Instellingen